בגדי ים 2017 – שימוש נכון ותחזוקה

גם היום כאשר מחירי בגדי ים הפכו מאוד אטרקטיביים ונוחים כדאי להקפיד לתחזק נכונה את בגדי הים האהובים שלנו. כאן תוכלי למצוא מידע שימושי על כביסה נכונה של בגדי ים, תחזוקה וגם טיפים למניעת בלאי מהיר של בגד ים. חשוב לדעת כי בגד ים איכותי יוכל לשמש אותך הרבה יותר מעונה אחת, דגמי בגדי ים 2017 יוכלו לשמש אותך על החוף גם בשנה הבאה ובשנה שאחריה. כל עוד נתחזק נכונה את הבגדים הם ישתמרו צבעוניים ויפים ממש כמו חדשים.

איך לכבס בגד ים?

ברוב בגדי הים תמצאי פתקית הוראות כביסה, אך סביר כי כבר גזרת את הפתקית והשלכת אותה לפח. כביסה נכונה של בגדי ים חשובה להגנה על הבדים הצבעוניים העדינים מפני נזקי השמש והמים. אנו חושפות את בגד הים למים מלוחים בים ומים עשירים בכלור בבריכה, מיד עם היציאה מהמים נמליץ על שטיפת בגד הים משאריות של מלח וכלור. אם הקפדת לשמור את תווית הוראות הכביסה של היצרן כדאי לכבס את בגד הים בהתאם להנחיות. אם לא עשית זאת כדאי להתחיל בשטיפה של בגד הים במים קרים ולאחר מכן לבחור בכביסה עדינה ללא הרתחה, סחיטה או ייבוש במייבש כביסה. את בגד הים יש לייבש על חבל הכביסה או במקום מאוורר.

היכן כדאי לאחסן את בגדי הים?

אם יש גם לך מגירת בגדי ים אליה את משליכה את כל בגדי הים שלך בערבוביה אחת גדולה דעי כי אינך לבד. בכדי לשמור על בגד הים שלך כראוי ההמלצה שלנו היא קיפול של בגדי ים והנחתם במגירה מסודרת. כאשר אנו מושכות את בגד הים אותו אנו מעוניינות ללבוש מתוך ערמה מבולגנת אנו מותחות שלא בכוונה בגדי ים אחרים. אם יש לך בגד ים אהוב במיוחד או דגם חדש של 2015 שתרצי ללבוש לעתים קרובות השנה כדאי לאחסן אותם במיקום נגיש יותר.

כביסה ראשונה של בגדי ים צבעוניים

שימי לב, כאשר מדובר בכביסה ראשונה של בגד ים חדש וצבעוני יש להקפיד לכבס אותו ראשית בכביסת יד. דגמים מסוימים של בגדי ים עלולים להוריד צבע בכביסה ראשונה. שימי לב להנחיות הכביסה של היצרן.